Bilder TVÄTTKORG, 2000-tal.
Metall och plas. Längd 47, bredd 36, höjd 71.
Slitage
Slutar om 6 timmar 29 minuter
Slutar om 6 timmar 31 minuter
Slitage
Slutar om 6 timmar 29 minuter
Slutar om 6 timmar 31 minuter