Bilder SPEGEL, rokokostil, 1900-tal.
Skuren dekor. Förgylld samt bronserad. 98x57.
Slitage
Värdering: 200 SEK
Högsta bud:Bud: 300 SEK
Slutar om 13 timmar 16 minuter
Slutar om 14 timmar 33 minuter
Värdering: 100 SEK
Högsta bud:Bud: 1 600 SEK
Slutar om 4 dagar