Bilder Litografi, Albin Amelin
Varvsarbetare, signerad, samt numrerad 72/210, bildmått 55 x 75 cm, något gulnat blad.
Värdering: 7 000 SEK
Högsta bud:Bud: 5 800 SEK
Slutar om 9 timmar 23 minuter
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 300 SEK
Slutar om 9 timmar 25 minuter
Slutar om 9 timmar 27 minuter