Bilder SAMLING ÄLDRE LÅS, 13 ST, TIDIGT 1900-TAL
SAMLING ÄLDRE LÅS, 13 ST, TIDIGT 1900-TAL
LÄNGD 15, BREDD 7 CM
ÅLDERSSLITAGE, ROST, FÄRGRESTER
Slutar om 1 månad 14 dagar