Produkter

Samtliga kategorier
19256st objekt

Fotlänk 18K Guld 1900-tal

Värdering: 4 500

Bud: 5 600 SEK

HANDÖVERFRÄS Effekt tools

Värdering: -

Bud: 125 SEK

KAFFEKOPPAR retro. Gustavsberg "Spisa Ribb" H:5,5 cm (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 400 SEK

Samling Kaffeskedar / Teskedar Silver 1900-tal (35 st)

Värdering: 2 000

Bud: 2 000 SEK

parti LP-SKIVOR

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Ete Rauff Ring och Örhängen Silver 1900-tal

Värdering: 1 000

Bud: 1 000 SEK

Ljusstake och Vas Silver 1900-tal (2 st)

Värdering: 1 000

Bud: 350 SEK

TROLL & DÖDSKALLE Agora

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Maria Hillfon, litografier, 2 st, nr 87/210 och 207/290, signerade.

Värdering: 50

Bud: 250 SEK

Åke Lindström Armring Silver 1947

Värdering: 800

Bud: 800 SEK

TRÄSKÅLAR & TRÄTRÅG L:33 cm

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Armlänk ALTON Silver 1961

Värdering: 800

Bud: 950 SEK

SLAGBORRMASKIN 500W & PLANSLIP

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Espressomaskin, ''Europiccola'', La Pavoni.

Värdering: 50

Bud: 1 500 SEK

Atelier Borgila Silver Collier 1958

Värdering: 2 000

Bud: 1 500 SEK

Bägare Silver Ryssland 1900-tal (3st)

Värdering: 1 000

Bud: 850 SEK

DUKAR Största Klässbol ca.160*200 cm

Värdering: -

Bud: 175 SEK

Klackring 18K Guld 1900-tal

Värdering: 3 500

Bud: 4 000 SEK

FOTPALL 15*28*23 cm

Värdering: -

Bud: 70 SEK

Armband / Krysslänk 18K Guld 1980

Värdering: 5 500

Bud: 6 000 SEK

Halsband med hängsmycke "Camé" 18K Guld 1900-tal

Värdering: 4 000

Bud: 3 600 SEK

MULTIVERKTYG

Värdering: -

Bud: 70 SEK

Krus, lergods, 8L, Höganäs.

Värdering: 50

Bud: 100 SEK

Halsband & Armband 18K Guld med pärlor 1900-tal (2st)

Värdering: 3 000

Bud: 3 400 SEK

Slutar om 6 minuter

TRÄBOLLE D:33 cm

Värdering: -

Bud: 60 SEK

Slutar om 6 minuter

Halsband / Krysslänk 18K Guld 1966

Värdering: 12 000

Bud: 14 500 SEK

Slutar om 7 minuter

Ringar 18K Guld 1900-tal (5st)

Värdering: 5 000

Bud: 5 600 SEK

Slutar om 7 minuter

GRYTKROKAR smide Minsta L:13 cm

Värdering: -

Bud: 70 SEK

Slutar om 7 minuter

Whiskyglas, 8 st, Mackmyra.

Värdering: 50

Bud: 300 SEK

Slutar om 7 minuter

Armband / Länk 18K Guld 1900-tal

Värdering: 10 000

Bud: 11 000 SEK

Slutar om 8 minuter

VANDRINGSSTAV L:88 cm

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 8 minuter

Halsband / Krysslänk 18K Guld 1900-tal

Värdering: 6 000

Bud: 7 000 SEK

Slutar om 9 minuter

RESERVDELAR knoppar, handtag, nycklar, nyckelbrickor mm

Värdering: -

Bud: 70 SEK

Slutar om 9 minuter

Fat, lergods, Thomas Hellström, Nittsjö.

Värdering: 50

Bud: 250 SEK

Slutar om 9 minuter

Värdering: 6 000

Bud: 7 000 SEK

Slutar om 9 minuter

Klackring 18K Guld 1971

Värdering: 2 500

Bud: 2 600 SEK

Slutar om 10 minuter

MYNTSKÅLAR & NAGGAR

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 10 minuter

Örhängen 18K Guld 1900-tal (2st)

Värdering: 1 000

Bud: 900 SEK

Slutar om 11 minuter

BÖCKER Värmland

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Slutar om 11 minuter

Halsband / Länkar med hängsmycken 18K Guld 1900-tal (2st)

Värdering: 4 000

Bud: 3 800 SEK

Slutar om 11 minuter

Samling Smycken i Förgyllt Silver med granater 1900-tal (5st)

Värdering: 1 200

Bud: 2 200 SEK

Slutar om 12 minuter

LJUSSTAKAR mässing Minsta H:6,5 cm (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Slutar om 12 minuter

Kemikalieflaskor, 7 st, glas, 1900-talets andra hälft.

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Slutar om 12 minuter

Ringar 18K Guld 1900-tal (4st)

Värdering: 6 000

Bud: 6 600 SEK

Slutar om 13 minuter

parti SERIETIDINGAR 91:an

Värdering: -

Bud: 60 SEK

Slutar om 13 minuter

Enstensring 18K Guld med briljantslipad diamant 1983

Värdering: 2 500

Bud: 2 000 SEK

Slutar om 14 minuter

Ring 18K Guld med Blå Spinell 1900-tal

Värdering: 2 000

Bud: 2 400 SEK

Slutar om 14 minuter

KAFFEKOPPAR & GRÄDDSNIPA Rörstrand H:9,5 cm

Värdering: -

Bud: 70 SEK

Slutar om 14 minuter

Vas, stengods, signerad JR.

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Slutar om 14 minuter

Hängsmycke 18K Guld med bergskristall 1949

Värdering: 2 000

Bud: 2 000 SEK

Slutar om 15 minuter

Skål Borgila Silver Stockholm 1972

Värdering: 3 500

Bud: 3 600 SEK

Slutar om 16 minuter

BORRSTATIV Wolfcraft

Värdering: -

Bud: 70 SEK

Slutar om 16 minuter

Akustisk gitarr, SGN-C81, Cataluna, Kina.

Värdering: 50

Bud: 150 SEK

Slutar om 16 minuter

Stop Silver 1900-tal

Värdering: 1 500

Bud: 1 500 SEK

Slutar om 16 minuter

Set Smycken i Förgyllt Silver med granater 1880-tal (2st)

Värdering: 3 000

Bud: 2 200 SEK

Slutar om 17 minuter

Halskedja 18K Guld 1900-tal

Värdering: 10 000

Bud: 12 000 SEK

Slutar om 18 minuter

DOMKRAFT 1 ½ ton

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Slutar om 18 minuter

Ring 18K Guld 1900-tal

Värdering: 3 500

Bud: 4 000 SEK

Slutar om 18 minuter

Krysslänk / Armband 18K Guld 1900-tal

Värdering: 4 000

Bud: 4 400 SEK

Slutar om 19 minuter

Ljuskrona, för 4 ljus, smide, "Lilla påven", Bertil Vallien, Boda.

Värdering: 50

Bud: 125 SEK

Slutar om 19 minuter