Bilder Taklampa Brokis Knot Disco
Pendellampa från Brokis. Modellen heter Disco och är en del av den mycket populära lampserien Knot.
Lampan är i handblåst brunt glas med detaljer i mässing. Sladden i klädd i ett naturfärgat rep.
Smärre slitage, smärre repor.
Slutar om 9 timmar 35 minuter
Slutar om 9 timmar 35 minuter
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 6 600 SEK
Slutar om 9 timmar 35 minuter