Bilder Taklampa Santa & Cole GT6
Naturfärgad taklampa från Santa & Cole. Modellen heter GT6 och är designad av Miguel Milá. GT6 har en unik lampskärm av handgjorda bomullsband, som både är klassisk och dramatisk i sin design. När lampan är påslagen ger den ett varmt mysigt ljus till omgivningen.
Lampan är i bra skick men vanligt slitage förekommer.
Slutar om 4 timmar 41 minuter
Slutar om 4 timmar 41 minuter
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 6 600 SEK
Slutar om 4 timmar 41 minuter