Bilder Orientalisk matta 430X80 1900-tal
Handknuten gallerimatta tillverkad i ull och bomull
Symetrisk dekor med medaljonger mot beige botten
Mått: 430 X 80 cm
Konditionsrapport: Mindre bruks- och åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
Oriental carpet 430X80 20th century
Hand-knotted gallery rug made of wool and cotton
Symmetrical decor with medallions against a beige background
Dimensions: 430 X 80 cm
Condition report: Minor use- and age-based wear, no other remarks
Slutar om 4 timmar 26 minuter
Slutar om 4 timmar 26 minuter
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 6 600 SEK
Slutar om 4 timmar 26 minuter