Bilder Axel Nipstad 1901-1953 Olja på pannå
Landskapsmotiv
Signerad: Nipstad
Mått på pannå: 61 x 46 cm
Mått inkl ram: 80 x 64 cm
Konditionsrapport: Åldersbaserat slitage på ram, mindre färgsläpp, inga övriga anmärkningar
Axel Nipstad 1901-1953 Oil on panel
Landscape motif
Signed: Nipstad
Dimensions of panel: 61 x 46 cm
Dimensions including frame: 80 x 64 cm
Condition report: Age-based wear on frame, minor color fading, no other remarks
Slutar om 3 timmar 52 minuter
Slutar om 3 timmar 52 minuter
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 6 600 SEK
Slutar om 3 timmar 53 minuter