Bilder Kurt Wollinger Olja på Duk
Motiv av en skog
Signerad: Wollinger
Mått på duk: 50 x 61 cm
Mått med ram: 76 x 65 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
Kurt Wollinger Oil on canvas
Motif of a forest
Signed: Wollinger
Dimensions of canvas: 50 x 61 cm
Dimensions with frame: 76 x 65 cm
Condition: Minor age-based wear, no other remarks
Slutar om 7 timmar 33 minuter
Slutar om 7 timmar 34 minuter
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 6 600 SEK
Slutar om 7 timmar 34 minuter