Bilder Träpeidestal 1900-tal
Pelarpedistal i mörklaserat trä
Kannelerad stomme med bladdekor
Höjd: 65 cm
Diameter toppskiva: 30 cm
Konditionsrapport: Åldersbaserat slitage, repor och märken, inga övriga anmärkningar
Peidestal 20th century
Pillar pedestal in dark-glazed wood
Corrugated frame with leaf decoration
Height: 65 cm
Diameter of top plate: 30 cm
Condition report: Age-based wear, scratches and marks, no other remarks
Slutar om 7 timmar 26 minuter
Slutar om 7 timmar 26 minuter
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 6 600 SEK
Slutar om 7 timmar 27 minuter