Bilder Karmstolar Mässing 1980-tal USA (2 st)
Karmstolar på trissor med stomme i marmorerad gulmetall och mörkbetsad lövträ
Stoppade dynor klädda senapsgul plysch
Etikettmärkt: Flanders Industries INC, Arkansas
Höjd: 99 cm
Sitthöjd: 44 cm
Bredd: 44 cm
Konditionsrapport: Mindre bruks- och åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
Armchairs Brass 1980s USA (2 pcs)
Arm chairs on pulleys with a frame in marbled brass and dark stained hardwood
Upholstered cushions covered in mustard yellow plush
Labeled: Flanders Industries INC, Arkansas
Height: 99 cm
Seat height: 44 cm
Width: 44 cm
Condition report: Minor use- and age-based wear, no other remarks
Slutar om 17 minuter
Slutar om 17 minuter
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 6 600 SEK
Slutar om 17 minuter