Bilder Tegsnäs Skidor Trä 1900-tal
Ett par skidor i trä.
Märkta: Tegsnäs
Längd: ca. 198 cm
Konditionsrapport: Åldersbaserat slitage, bruksslitage, repor och märken, inga övriga anmärkningar
Tegsnäs Wooden Skis 20th Century
A pair of skis.
Marked: Tegsnäs
Length: about. 198 cm
Condition: Age-based wear, usage wear, scratches and marks, no other remarks
Slutar om 8 timmar 18 minuter
Slutar om 8 timmar 18 minuter
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 6 600 SEK
Slutar om 8 timmar 18 minuter