Bilder Marc By Marc Jacobs Stövletter

Marc By Marc Jacobs Stövletter

1 månad 42 minuter

2024-03-28 16:35

250 SEK

Värdering: 1 000 SEK

Ett par stövletter i skinn och tyg. Svarta.
Storlek: 37
Märkta: Marc By Marc Jacobs Made in Italy

Konditionsrapport: Mindre bruksslitage, inga övriga anmärkningar
Marc By Marc Jacobs Heeled shoes
A pair of black high-heeled shoes in leather and fabric.
Size: 37
Marked: Marc By Marc Jacobs Made in Italy

Condition: Minor usage wear, no other remarks

Oidentifierad konstnär, olja på pannå, signerad, 87x73 cm

Värdering: 250

Bud: 100 SEK

Diverse väskor, smycken m.m.

Värdering: -

Bud: 80 SEK

Tekanna, Kina

Värdering: -

Bud: 500 SEK

Taklampa, Jugend

Värdering: -

Bud: 400 SEK