Bilder Oidentifierad konstnär, olja på pannå, signerad, 87x73 cm
Oidentifierad konstnär, olja på pannå, motiv med två kvinnor som bakar, signerad Bruno -47, mått med ram 87x73 cm
Värdering: 5 000 SEK
Högsta bud:Bud: 3 400 SEK
Slutar om 1 timme 22 minuter
Slutar om 1 timme 22 minuter