Bilder Armlänk ALTON Silver 1961
Armband tillverkad av silver.
Stämplad: ALTON 1961
Längd: 16 cm
Vikt: 25,1 gram
Konditionsrapport: Mindre bruksslitage, Inga övriga anmärkningar
Bracelet ALTON Silver 1961
Bracelet made of silver.
Stamped: ALTON 1961
Length: 16 cm
Weight: 25.1 grams
Conditional report: Minor use wear, No other remarks
Slutar om 1 timme 49 minuter
Slutar om 1 timme 49 minuter
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 6 600 SEK
Slutar om 1 timme 50 minuter