Bilder Tommy Alatalo Kniv 2000-tal

Tommy Alatalo Kniv 2000-tal

3800 SEK

Värdering: 7 000 SEK

Luleå.
Tillverkad av läder, björk, renhorn, stål & koppar.
Knivblad i damaskerat stål tillverkad av Mattias Styrefors.
Monogramsignerad.

Längd kniv: 22,5 cm
Total längd inklusive slida: 26,5 cm

Konditionsrapport: Inga anmärkningar.

Tommy Alatalo Knife from the 21th century
Luleå.
Made of leather, birch, reindeer horn, steel & copper.
Knife blade in damascus steel made by Mattias Styrefors.
Monogram signed.

Knife length: 22.5 cm
Total length including sheath: 26.5 cm

Condition report: No remarks.

DVD Looney Tunes

Värdering: -

Bud: 75 SEK

Smurfar 15 stycken, Peyo W. Germany, 1960-1970 tal

Värdering: -

Bud: 350 SEK

Parti CD-skivor

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Rörstrand "Skåne" 3 delar

Värdering: -

Bud: 50 SEK