Bilder Halsband med hängsmycke "Camé" 18K Guld 1900-tal

Halsband med hängsmycke "Camé" 18K Guld 1900-tal

3800 SEK

Värdering: 4 000 SEK

Halslänk med hängsmycke tillverkade av 18K Guld.
Stämplad: Balestra Italy 750

Längd kedja: 51 cm
Total vikt: 9,75 gram

Necklace with pendant "Camé" 18K Gold from the 20th century
Necklace with pendant made of 18K Gold.
Stamped: Balestra Italy 750

Chain length: 51 cm
Total weight: 9.75 grams

Condition report: No remarks

SIDOBORD, tidigt 1900-tal

Värdering: 1 000

Bud: 800 SEK

LJUSSTAKAR OCH FAT, keramik, ST.Eriks Upsala

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

GUSTAV RUDBERG, färglitografi, signerad och numrerad 173/310

Värdering: 300

Bud: 0 SEK

KARMSTOLAR, 7 st, Gärsnäs, 2016

Värdering: 1 000

Bud: 550 SEK

Slutar om 7 minuter