Bilder GUSTAV RUDBERG, färglitografi, signerad och numrerad 173/310
Segelbåt vid klippa, bladstorlek ca 71 x 67 cm
Slutar om 6 timmar 53 minuter
Slutar om 6 timmar 53 minuter
Slutar om 6 timmar 53 minuter