Bilder Halsband & Armband 18K Guld med pärlor 1900-tal (2st)

Halsband & Armband 18K Guld med pärlor 1900-tal (2st)

3600 SEK

Värdering: 3 000 SEK

Halsband & armband med stavar tillverkade av 18K Guld besatta med odlade pärlor.
Stämplade.

Längd armband: 19 cm
Längd halsband: 43,5 cm
Total vikt: 9,4 gram

Necklace & Bracelet 18K Gold with pearls from the 20th century (2pcs)
Necklace & bracelet with bars made of 18K Gold studded with cultured pearls.
Stamped.

Bracelet length: 19 cm
Necklace length: 43.5 cm
Total weight: 9.4 grams

Condition report: No remarks

Leksaker, Transformers, bilar, m.m.

Värdering: 300

Bud: 100 SEK

Stallfönster i gjutjärn, svartlackerade, 3st

Värdering: -

Bud: 160 SEK

Brio, tågbana, ett parti

Värdering: 250

Bud: 180 SEK

Marin Norska amerikalinjen olja på pannå daterad 1937

Värdering: -

Bud: 120 SEK