Bilder Halsband / Krysslänk 18K Guld 1900-tal

Halsband / Krysslänk 18K Guld 1900-tal

7000 SEK

Värdering: 6 000 SEK

Doserad krysslänk tillverkad av 18K Guld.
Stämplad.

Längd: 42 cm
Vikt: 14,6 gram

Necklace / Cross link 18K Gold from the 20th century
Dosed cross link made of 18K Gold.
Stamped.

Length: 42 cm
Weight: 14.6 grams

Condition report: No remarks

ARVID KNÖPPEL, skulptur, gips, signerad

Värdering: 2 000

Bud: 2 000 SEK

MATTA, Marocko, ull, ca 200 x 295 cm

Värdering: 6 000

Bud: 3 000 SEK

GLOBAL, knivblock, 6 delar, 2000-tal

Värdering: 400

Bud: 1 800 SEK

MINA CARLSSON-BREDBERG, akvarell på papper, vy över Stockholm, signerad

Värdering: 1 500

Bud: 750 SEK

Slutar om 6 minuter