Bilder MINA CARLSSON-BREDBERG, akvarell på papper, vy över Stockholm, signerad
Bildmått ca 12,5x8 cm
Slutar om 6 timmar 20 minuter
Slutar om 6 timmar 20 minuter
Slutar om 6 timmar 20 minuter
Bildmått ca 12,5x8 cm
Slutar om 6 timmar 20 minuter
Slutar om 6 timmar 20 minuter
Slutar om 6 timmar 20 minuter