Bilder Jaktryggsäck med stol i Älgskinn

Jaktryggsäck med stol i Älgskinn

2400 SEK

Värdering: 2 000 SEK

Ryggsäck i älgskinn med stol.
Numrerad: 701

Höjd: 45 cm

Hunter's backpack with stool Moose leather
Backpack made of elk leather with foldable stool.
Numbered: 701

Height: 45 cm

Condition: No remarks

Gunghäst Gemla, 1900-talets första hälft

Värdering: -

Bud: 2 200 SEK

Slutar om 8 timmar 45 minuter

Stop silver, Barock-stil, GAB

Värdering: -

Bud: 5 000 SEK

Slutar om 8 timmar 45 minuter

Mårten Andersson färglitografi "Brudparet" signerad

Värdering: -

Bud: 6 600 SEK

Slutar om 8 timmar 45 minuter

Bokskåp sekelskiftet

Värdering: -

Bud: 1 500 SEK

Slutar om 8 timmar 45 minuter