Bilder Rudolf Lindqvist 1917-2000 Olja på Duk
"Timmerkörare"
Signerad: Rudolf Lindqvist
Mått på duk: 90 x 70 cm
Mått med ram: 102 x 82 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar.
Rudolf Lindqvist 1917-2000 Oil on Canvas
"Timber drivers"
Signed: Rudolf Lindqvist
Dimensions of canvas: 90 x 70 cm
Dimensions with frame: 102 x 82 cm
Condition report: Minor age-based wear, no other remarks.
Slutar om 50 minuter
Slutar om 50 minuter
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 6 600 SEK
Slutar om 51 minuter