Bilder Kristina Nilsdotter Blandteknik på papper
Konstnär född: 1966
Självporträtt
Signerad: Kristina Nilsdotter
Daterad: 1991
Mått på papper: 72 x 58 cm
Mått inkl ram: 76 x 62 cm
Kristina Nilsdotter Mixed technique on paper
Artist born: 1966
Self portrait
Signed: Kristina Nilsdotter
Dated: 1991
Dimensions of paper: 72 x 58 cm
Dimensions including frame: 76 x 62 cm
Condition report: No remarks
Slutar om 8 timmar 32 minuter
Slutar om 8 timmar 32 minuter
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 6 600 SEK
Slutar om 8 timmar 33 minuter