Bilder Kristina Nilsdotter Skulptur Lera 1900-tal
Konstnär född: 1966
Studie
Intyg medföljer
Höjd: 17 cm
Kristina Nilsdotter Sculpture Clay 20th century
Artist born: 1966
Study
Certificate included
Height: 17 cm
Condition report: No remarks
Slutar om 10 timmar 36 minuter
Slutar om 10 timmar 37 minuter
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 6 600 SEK