Bilder Kristina Nilsdotter Väggskulptur 2010

Kristina Nilsdotter Väggskulptur 2010

Värdering: 1 500 SEK

"Love och Ove"
Målad betongrelief
Signerad: Kristina Nilsdotter
Daterad: 2010

Mått: 41 x 28 cm

Kristina Nilsdotter Wall sculpture 2010

"Love and Ove"
Painted concrete relief
Signed: Kristina Nilsdotter
Dated: 2010

Dimensions: 41 x 28 cm

Condition report: No remarks

Kopparföremål, ett parti

Värdering: 250

Bud: 100 SEK

Sigvard Bernadotte, Christineholm/Fyrklövern, "Marianne Royal Blue", kakfat i 3 etage

Värdering: -

Bud: 240 SEK

Högtryckstvätt, Kärcher K2.99

Värdering: -

Bud: 150 SEK

L Hjorth, dopfunt, höjd 13 cm

Värdering: 200

Bud: 100 SEK