Bilder Skulptur "Noshörning" Brons 1900-tal
Skulptur tillverkad av patinerad brons föreställande en noshörning.
Längd: 22 cm
Konditionsrapport: Märken & åldersbaserat slitage, Inga övriga anmärkningar.
Sculpture "Rhinoceros" Bronze from the 20th century
Sculpture made of patinated bronze representing a rhinoceros.
Length: 22 cm
Condition report: Marks & age-based wear, No other remarks.
Slutar om 1 timme 29 minuter
Slutar om 1 timme 29 minuter
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 6 600 SEK
Slutar om 1 timme 30 minuter