Bilder Kaffeskedar Silver "Rosenholm" 1900-tal (12 st)
Samling med 12 st. kaffeskedar i silver
Stämplade: S
Vikt: 190 gram
Längd: 12 cm
Konditionsrapport: Mindre bruks- och åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar.
Coffee spoons Silver "Rosenholm" 20th century (12 pcs)
Collection with 12 coffee spoons in silver
Stamped: S
Weight: 190 grams
Length: 12 cm
Condition report: Minor use- and age-based wear, no other remarks.
Värdering: 200 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 2 100 SEK
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 140 SEK