Bilder Ikon Ryssland 1900-tal
Rysk ikon föreställandes Maria och Jesus.
Höjd: 28 cm
Bredd: 21 cm
Konditionsrapport: Mindre märken, färgsläpp & åldersbaserat slitage, Inga övriga anmärkningar.
Icon Russia from the 20th century
Russian icon depicting Mary and Jesus.
Height: 28 cm
Width: 21 cm
Condition: Minor marks, color loss & age-based wear, No other remarks.
Slutar om 11 timmar 6 minuter
Slutar om 11 timmar 6 minuter
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 6 600 SEK
Slutar om 11 timmar 6 minuter