Bilder Johannes Andersen Soffbord Trensum 1960-tal
Soffbord i teakfaner med två genomgående lådor och förvaringsfack i sargen
Beställningsgjord glasskiva
Designad av Johannes Andersen för AB Trensum Fåtöljfabrik
Höjd: 54,5 cm
Bredd: 156 cm
Djup: 63 cm
Konditionsrapport: Mindre bruks- och åldersbaserat slitage, märken, repor och partier med lätt färgskiftning, inga övriga anmärkningar
Johannes Andersen Coffee table Trensum 1960s
Coffee table in teak veneer with two continuous drawers and storage compartment in the edge
Made-to-order glass top
Designed by Johannes Andersen for AB Trensum Fåtöljfabrik
Height: 54.5 cm
Width: 156 cm
Depth: 63 cm
Condition report: Minor use- and age-based wear, marks, scratches and areas with slight discoloration, no other remarks
Slutar om 43 minuter
Slutar om 44 minuter
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 6 600 SEK
Slutar om 44 minuter