Bilder Patronhylsa Italien Mässing 1900-tal
Lorenz Brevettato Patronhylsa i mässing, "Tempini"
Höjd: 26 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, mindre repor och bucklor, inga övriga anmärkningar
Cartridge Case Brass 20th century
Lorenz Brevettato Brass cartridge case, "Tempini"
Height: 25 cm
Condition report: Minor age-based wear, minor scratches and dents, no other remarks
Slutar om 2 timmar 3 minuter
Slutar om 2 timmar 3 minuter
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 6 600 SEK
Slutar om 2 timmar 3 minuter