Bilder Klocka, malm, Malmö, 1900-tal.
Höjd: ca. 29 cm.
Bruksskick. Skador på kant (se bild).
Obs! Tung.
Slutar om 20 timmar 30 minuter
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 100 SEK
Slutar om 21 timmar 26 minuter