Bilder Svepask och sikt, trä/metallnät, 1800/1900-tal.
Diameter: 34-47 cm.
Bruksskick.
Slutar om 21 timmar 42 minuter
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 250 SEK
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 300 SEK