Bilder Ingvar Hällgren 1917-1980 Olja på pannå
"Saxån, Klimpfjäll" Signerad: Hällgren Daterad: 1974 Mått på pannå: 62 x 50 cm Mått inklusive ram: 64 x 52 cm
Ingvar Hällgren 1917-1980 Oil on panel "Saxån, Klimpfjäll" Signed: Hällgren Dated: 1974 Dimensions of panel: 62 x 50 cm Dimensions including frame: 64 x 52 cm Condition report: No remarks
Värdering: 600 SEK
Högsta bud:Bud: 400 SEK
Värdering: 1 500 SEK
Högsta bud:Bud: 1 300 SEK