Bilder Ingvar Hällgren 1917-1980 Olja på pannå

Ingvar Hällgren 1917-1980 Olja på pannå

Värdering: 2 000 SEK

"Saxån, Klimpfjäll" Signerad: Hällgren Daterad: 1974 Mått på pannå: 62 x 50 cm Mått inklusive ram: 64 x 52 cm
Ingvar Hällgren 1917-1980 Oil on panel "Saxån, Klimpfjäll" Signed: Hällgren Dated: 1974 Dimensions of panel: 62 x 50 cm Dimensions including frame: 64 x 52 cm Condition report: No remarks

JOHN CARLBERG, akvarell, signerad

Värdering: 300

Bud: 0 SEK

PÄLSJACKA, Saga Mink, Södra Päls, Norrköping, sannolikt 1980-/90-tal

Värdering: 600

Bud: 400 SEK

SKIVSPELARE, Pro-Ject RPM 1 Carbon, 2000-tal

Värdering: 1 500

Bud: 1 300 SEK

HAVSKAJAK Caribou CX. L:ca 510cm

Värdering: -

Bud: 2 500 SEK

Slutar om 26 minuter