Bilder JOHN CARLBERG, akvarell, signerad
"Vårvinter", ca 9 x 10 m
Slutar om 11 timmar 30 minuter
Slutar om 11 timmar 53 minuter
Värdering: 10 000 SEK
Högsta bud:Bud: 10 200 SEK
Västergötland
Slutar om 12 timmar 53 minuter