Bilder Lotta Backman Färglitografi

Lotta Backman Färglitografi

1 månad 52 minuter

2024-03-28 14:59

400 SEK

Värdering: 800 SEK

Konstnär född: 1948 Komposition Signerad: Lotta Backman Numrerad: 35/270 Mått på bildyta: 53 x 43 cm Mått inklusive ram: 71 x 59 cm
Artist born: 1948 Composition Signed: Lotta Backman Numbered: 35/270 Dimensions of picture area: 53 x 43 cm Dimensions including frame: 71 x 59 cm Condition report: No remarks

Klockboett, 18-k guld

Värdering: -

Bud: 2 200 SEK

Smycken

Värdering: -

Bud: 500 SEK

Litografi, Channa Bankier

Värdering: -

Bud: 300 SEK

Olja på duk, Lars Falk

Värdering: -

Bud: 200 SEK