Bilder Litografi, Channa Bankier
Signerad, samt numrerad 119/200, bildmått 48 x 33 cm.
Värdering: 5 000 SEK
Högsta bud:Bud: 3 400 SEK
Slutar om 4 timmar 2 minuter
Slutar om 4 timmar 2 minuter