Bilder Helge Holmlund 1911-1989 Olja på Duk
Stilleben med tulpaner och liljor Signerad: H.Holmlund Mått på duk: 64 x 54 cm Mått inklusive ram: 67 x 57 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, Mindre åldersbaserat slitage, Inga övriga anmärkningar.
Helge Holmlund 1911-1989 Oil on Canvas Still life with tulips and lilies Signed: H.Holmlund Dimensions of canvas: 64 x 54 cm Dimensions including frame: 67 x 57 cm Condition report: Wear on frame, Minor age-based wear, No other remarks.
Slutar om 7 timmar 47 minuter
Slutar om 7 timmar 47 minuter
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 6 600 SEK
Slutar om 7 timmar 47 minuter