Bilder Sture Meijer 1931-2023 Akvarell på papper

Sture Meijer 1931-2023 Akvarell på papper

1100 SEK

Värdering: 1 000 SEK

Abstrakt komposition. Signerad: Meijer Mått bildyta: 31 x 24 cm Mått inklusive ram: 62 x 52 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, Lös ram, Inga övriga anmärkningar.
Sture Meijer 1931-2023 Watercolor on paper Abstract composition. Signed: Meijer Image area dimensions: 31 x 24 cm Dimensions including frame: 62 x 52 cm Condition report: Wear on frame, Loose frame, No other comments.

Gunghäst Gemla, 1900-talets första hälft

Värdering: -

Bud: 2 200 SEK

Slutar om 8 timmar 20 minuter

Stop silver, Barock-stil, GAB

Värdering: -

Bud: 5 000 SEK

Slutar om 8 timmar 21 minuter

Mårten Andersson färglitografi "Brudparet" signerad

Värdering: -

Bud: 6 600 SEK

Slutar om 8 timmar 21 minuter

Bokskåp sekelskiftet

Värdering: -

Bud: 1 500 SEK

Slutar om 8 timmar 21 minuter