Bilder Olof Nanneson Gouache på papper
Konstnär född: 1946 "Västerbotten vinter" Signerad: Nanneson Mått på papper: 50 x 38 cm Mått med ram: 54 x 42 cm Konditionsrapport: Inga anmärkningar
Olof Nanneson Gouache on paper Artist born: 1946 "Västerbotten winter" Signed: Nanneson Dimensions of paper: 50 x 38 cm Dimensions with frame: 54 x 42 cm Condition report: No remarks
Slutar om 8 timmar 20 minuter
Slutar om 8 timmar 20 minuter
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 6 600 SEK
Slutar om 8 timmar 21 minuter