Bilder Olle Ericsson 1921-2005 olja på duk

Olle Ericsson 1921-2005 olja på duk

1 månad 3 minuter

2024-03-28 15:24

1200 SEK

Värdering: 1 000 SEK

Landskapsmotiv Signerad: Ericson Olle Mått på duk: 67 x 37 cm Mått med ram: 74 x 44 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, något ospänd duk, inga övriga anmärkningar
Olle Ericsson 1921-2005 oil on canvas Landscape motif Signed: Ericson Olle Dimensions of canvas: 67 x 37 cm Dimensions with frame: 74 x 44 cm Condition report: Wear on frame, slightly loose canvas, no other remarks

Bokskåp

Värdering: -

Bud: 5 500 SEK

Stereoanläggning

Värdering: -

Bud: 200 SEK

Figurgrupp, Harald Salomon, Rörstrand

Värdering: -

Bud: 200 SEK

Retroporslin

Värdering: -

Bud: 400 SEK