Bilder G.S Blandteknik på Duk
De tre vise männen Signerad: G.S Daterad: 1984 Okänd / Oidentifierad konstnär Mått på duk: 75 x 41 cm Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
G.S Mixed Media on Canvas The three wise men Signed: G.S Dated: 1984 Unknown / Unidentified artist Dimensions of canvas: 75 x 41 cm Condition: Minor age-based wear, no other remarks
Slutar om 3 timmar 3 minuter
Slutar om 3 timmar 3 minuter
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 6 600 SEK
Slutar om 3 timmar 3 minuter