Bilder Hampe Halfdan Svanberg 1883-1961 Olja pÄ duk

Hampe Halfdan Svanberg 1883-1961 Olja pÄ duk

VĂ€rdering: 800 SEK

Landskapsmotiv Signerad: Hampe Daterad: 1951 MÄtt pÄ duk: 55 x 46 cm TotalmÄtt ram: 63 x 54 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage pÄ ram, inga övriga anmÀrkningar
Hampe Svanberg 1883-1961 Oil on canvas Landscape Signed: Hemp Dated: 1951 Dimensions of canvas: 55 x 46 cm Overall frame dimensions: 63 x 54 cm Condition report: Minor wear on frame, no other remarks

FormvÀgen 3
906 21 UmeÄ
VĂ€sterbotten

GunghÀst Gemla, 1900-talets första hÀlft

VĂ€rdering: -

Bud: 2 200 SEK

HĂ€lsingland

Slutar om 10 timmar 36 minuter

Stop silver, Barock-stil, GAB

VĂ€rdering: -

Bud: 5 000 SEK

HĂ€lsingland

MÄrten Andersson fÀrglitografi "Brudparet" signerad

VĂ€rdering: -

Bud: 6 600 SEK

HĂ€lsingland

BokskÄp sekelskiftet

VĂ€rdering: -

Bud: 1 500 SEK

HĂ€lsingland