Bilder Anders Fogelin 1933-1982 Akvarell på Papper
Landskap Signerad: Anders Fogelin Mått på bildyta: 27 x 20 cm Mått med ram: 36 x 30 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, inga övriga anmärkningar
Anders Fogelin 1933-1982 Watercolor on Paper Landscape Signed: Anders Fogelin Dimensions of image area: 27 x 20 cm Dimensions with frame: 36 x 30 cm Condition: Wear on frame, no other remarks
Slutar om 15 minuter
Slutar om 15 minuter
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 6 600 SEK
Slutar om 16 minuter