Bilder Bill Olson Plantryck
Konstnär född: 1950 Figurkomposition Signerad: Bill Olson Numrerad: 177/250 Mått bildyta: 34 x 29 cm Mått med ram: 49 x 43 cm
Bill Olson Plane Print Artist born: 1950 Figure composition Signed: Bill Olson Numbered: 177/250 Image area dimensions: 34 x 29 cm Dimensions with frame: 49 x 43 cm Condition: No remarks
Slutar om 1 timme 23 minuter
Slutar om 1 timme 23 minuter
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 6 600 SEK
Slutar om 1 timme 23 minuter