Bilder Kandelaber barockstil 1900-tal
Kandelaber i nysilver med plats för fyra ljus Höjd: 55,5 cm
Konditionsrapport: Bruks- och åldersbaserat slitage, märken och repor, inga övriga anmärkningar
Candelabra baroque style 20th century Candelabra in nickel silver with room for four candles Height: 55.5 cm Condition report: Use- and age-based wear, marks and scratches, no other remarks
Slutar om 7 timmar 26 minuter
Slutar om 7 timmar 26 minuter
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 6 600 SEK
Slutar om 7 timmar 26 minuter