Bilder Ullmatta 170x117 1900-tal

Ullmatta 170x117 1900-tal

Värdering: 1 000 SEK

Handvävd ullmatta med symmetriskt mönster mot beige botten och blå bård Osignerad Mått: 170 x 117 cm
Wool rug 170x117 20th century Handwoven wool rug with a symmetrical pattern against a beige background and blue border Unsigned Dimensions: 170 x 117 cm Condition report: No remarks

Bordslampa "fullriggare"

Värdering: -

Bud: 125 SEK

99 Munstycke till kärcher

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Närke

Jakttrofé rådjurshorn

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Thore Löfberg, etsningar 2 st, "nära"

Värdering: 500

Bud: 450 SEK

Norrbotten