Bilder Lena A Linderholm Färglitografi

Lena A Linderholm Färglitografi

1 månad 1 timme 39 minuter

2024-03-28 15:42

1000 SEK

Värdering: 1 500 SEK

Konstnär född: 1947 Stilleben Signerad: Lena A Linderholm Numrerad: 62/75 Bladmått: 59 x 42 cm Oramad
Lena A Linderholm Color lithograph Artist born: 1947 Still life Signed: Lena A Linderholm Numbered: 62/75 Dimensions of paper: 59 x 42 cm Unframed Condition: No remarks

Rörstrand, grötskål / terrin med tomtedekor

Värdering: -

Bud: 400 SEK

Parti singlar bl.a. Magnus Uggla, Abba, Perikles m.fl.

Värdering: -

Bud: 80 SEK

Karin Bengtsson, etsning, 54/70, signerad, 41x49 cm

Värdering: 250

Bud: 100 SEK

Diverse böcker, mat, dryck, blommor m.m

Värdering: -

Bud: 120 SEK