Bilder Karin Bengtsson, etsning, 54/70, signerad, 41x49 cm
Karin Bengtsson, etsning, 54/70, signerad, mått med ram ca 41x49 cm
Värdering: 5 000 SEK
Högsta bud:Bud: 3 400 SEK
Slutar om 4 timmar 48 minuter
Slutar om 4 timmar 48 minuter